Maj 2014 w Stowarzyszeniu Polka Potrafi

W maju 2014 ponownie zapraszam do siedziby Stowarzyszenia Polka Potrafi w Piasecznie,

21.05 o godz. 18:00 - warsztat grupowy - Life Coaching z Dorotą da Costa. Będziemy pracować nad wizją własnego życia oraz wyznaczaniem celów osobistych i zawodowych.

Od początku maja zapraszam również na spotkania indywidualne w siedzibie Stowarzyszenia. Spotkania będą się odbywały w majowe czwartki: 8, 15,22 i 29 maja godz.10-14 oraz środy 21 i 28 maja godz. 17-21.

Na majowe spotkania indywidualne obowiązuje wiosenna cena promocyjna! (60 zł za spotkanie, pierwsze spotkanie jest gratis)

Zapisy:

mail@dorotadacosta.com

Ponadto 17 maja, w sobotę, zapraszam na szkolenie "Wygraj rozmowę kwalifikacyjną", które poprowadzę wspólnie z Kariną Kurowską, HR Business Partnerem. Pzyjdź, jeśli: - Chcesz zmienić pracę? - Potrzebujesz idealnego CV? - Chcesz się dowiedzieć dlaczego ponad 60% ofert pracy jest w ogóle niepublikowanych i jak do nich dotrzeć? - Jaką rolę w tym wszystkim odgrywa... winda, Dowiesz się: - Jak stworzyć idealne CV - Jak dotrzeć do ukrytych ofert pracy - Jak analizować oferty pracy, - Na co w Twoim CV zwróci uwagę Twój potencjalny szef oraz dział kadr.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/652972268107077/

Zapisy:

mail@dorotadacosta.com

Serdecznie zapraszam.

#dorotadacosta #coaching #wyznaczaniecelów

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags