zdjęcie: Weronika Łucjan Grabowska

make up Marta Grzegrzułka
stylizacja własna

Kim jestem?

W swojej pracy staram się jak najlepiej łączyć techniki coachingowe z doświadczeniem, jakie zdobywałam podczas pracy w międzynarodowych korporacjach na stanowiskach menadżerskich, zarządzając zespołami, pracując nad wizerunkiem osób i marek i stale współpracując z wielokulturowym środowiskiem.

 

Z wykształcenia jestem coachem biznesu. Ukończyłam również studia podyplomowe
z zakresu zarządzania i marketingu. Jestem absolwentką warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych - Wydziału Wzornictwa Przemysłowego; dyrektor kreatywną, która dziś chętnie dzieli się swoją wiedzą ale i wciąż z pasją zajmuje się projektowaniem graficznym.
Prywatnie jestem żoną i mamą, wieczną wizjonerką i marzycielką.

 

Interesuje mnie przede człowiek i jego droga jak również świadome tworzenie własnej ścieżki kariery. Pomagam również osobom, które rozpoczynają nowy biznes w stworzeniu adekwatnego wizerunku marki oraz wspierającego go wizerunku osobistego.

W sercu moich zainteresowań znajduje się coaching, ponieważ jest drogą do poznania siebie, własnych pragnień oraz sposobów ich osiągnięcia. Poszerza świadomość i wspierając
w opuszczaniu strefy komfortu, jednocześnie ją poszerza torując nam drogę do lepszej, pełniejszej i z odwagą realizowanej wersji siebie samych.

Serdecznie zapraszam!

 

Dorota Pohl Barbeitos da Costa