Klienci o mnie...

czyli to co najważniejsze w mojej pracy.

 

Informacje, które znajdą Państwo poniżej to coś, co dla mnie jako coach'a jest bardzo osobiste
i szczególnie cenne. Wierzę bowiem, że dobry coach to przede wszystkim jego spełnieni Klienci, którzy dzięki procesowi coachingowemu zrealizowali konkretne cele i osiągnięcia i są dzisiaj w innym, lepszym miejscu swojego życia niż przed procesem.

 

 

 

 

Iwona, branża Fashion

 

Dorota w roli coacha jest przede wszystkim bardzo profesjonalna. Z ogromną empatią i zaangażowaniem prowadziła sesje coachingowe ze mną.

Cykl spotkań był swego rodzaju kolejnymi stopniami wtajemniczenia

w mój rozwój i wydobywanie na światło dzienne moich zasobów, talentów, umiejętności, które następnie ewoluowały. Dorota, jako coach umiejętnie prowokuje do rozwoju poprzez celnie zadawane pytania. 

 

Coaching z Dorotą to wspaniała podróż w głąb siebie, a jednocześnie uświadomienie sobie, jak wielkie pokłady energii i zasobów mogę wydobyć

z własnego ja, a następnie oszlifować i podać dalej w świat, jako diamenty. Coaching z Dorotą otworzył przede mną okno, za którym rozpościera się wspaniały świat i życie pełne możliwości. Ja zaczęłam czerpać pełnymi garściami. Rezultatem tych owocnych sesji coachingowym jest powstanie mojej działalności,której celem jest konsulting i doradztwo w zakresie rozwoju start-upów.

 

Zmiany, które nastąpiły we mnie w wyniku procesu coachingowego są ogromne. Ja z odwagą, pewnością siebie zaczęłam realizować swoje marzenia, które były we mnie od dawna, a które odkładałam, bądź nie widziałam wcześniej możliwości ich  realizacji. Ów proces, który przyniósł fizycznie powstanie działalności, dostarczył mi ogromnych emocji, jeśli idzie o rozwój wewnętrzny. 

Aleksandra, prawnik

 

Dorota w roli coacha jest profesjonalna, bardzo taktowna, ale i bezpośrednia. Jest bardzo dobrze przygotowana. Dorota zawsze dąży do tego, by klimat coachingu był jak najlepszy.

 

Rezultat

 

Jestem zawodowo w świadomie wybranym miejscu.

 

Co się zmieniło w wyniku procesu coachingowego:

- umiem stawiać sobie cele, rozumiem siebie bardziej, jestem świadoma, że muszę brać życie w swoje ręce.